ne 28.3.2010 |

Zápas Zubří - Hranice

Domácí házenkáři od samého počátku v zápase vedli a nedali Hranicím šanci na zvrat v zápase. Zubří si v úvodu utkání dokázalo vybudovat třígólový náskok, ten se ale hranickým dařilo v 16.minutě srovnat na 9:9. Čtyři branky v řadě ale přinesly vedení Zubří a to stejným rozdílem vedlo také po skončení první půle. Domácí házenkáři byli důraznější v koncovce a dokázali přehrávat obranu hostí i brankáře Kučerku, který tolik trápil ve čtvrtfinálové sérii Lovosice.

Na začátku druhé půle hrálo Zubří přesilovou hru a i díky početní výhodě odskočilo Hranicím již na osmibrankový rozdíl 23:15. Střelecká produktivita domácí neopustila ani ve druhé půli a Zubří v ní zápas bezpečně kontrolovalo. To v jejím průběhu vedlo již o devět branek, aby nakonec porazilo Hranice 34:27 a ujalo se vedení v sérii 1:0.

Druhé utkání se hraje ve středu v Hranicích, druhý zápas série čeká ve stejný den také na Karvinou a Duklu Praha. Sedmimetrové hody: 6/6 - 7/5, vyloučení: 5 - 6, rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 1020